Holiday-Village

holiday_village-3_Obszar roboczy 1
Święta nad morzem

Święta nad morzem

Święta nad morzem
Little girls preparing Christmas gingerbread at home

Święta nad morzem

Każdy ma swoje ulubione książki z dzieciństwa. Święta to idealny czas na to, aby je wyciągnąć i czytać na głos całej rodzinie. Dzieci to uwielbiają. Dobrze jest też zaczerpnąć świeżego morskiego powietrza będąc nad morzem. Myślę, że sposobem na nudę może być wspólna wycieczka po nadmorskich miastach. Ważne aby znaleźć aby znaleść oazę spokoju relaksu, gdzie odpoczniemy. To właśnie takim miejscem są nasze domki do wynajęcia Holiday Village

Dobrym wyborem do herbaty jest dodatek miodu, imbiru oraz cytryny. Wszystkie te składniki mają udowodnione prozdrowotne działanie na organizm. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej temperaturze płynów, do których dodajemy te składniki. Zarówno sok z cytryny, jak i miód, powinniśmy dodawać do napoju o temperaturze maksymalnie 60-70 st. C, aby nie straciły one swoich wartości odżywczych. Tak będziemy mogli maksymalnie wesprzeć nasz organizm i rozgrzać się bez szkody dla zdrowia.

Young woman drinking hot fresh tea sitting on the beach at sunset.
Beach restaurant sea food while in Ghana

Ryba źródło witamin

Ryby to jeden z niezbędnych elementów zbilansowanej diety i główne źródło kwasów omega-3. Znajdują się w nich także witaminy A, D, E oraz z grupy B. Są bogate w białko i składniki mineralne – jod, selen i żelazo, dlatego warto sięgać po ryby 2-3 razy w tygodniu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *